دانلود فایل(بررسی طراحي SPAM ابزاري براي کاوش در شبکة گستردة جهاني 25 صفحه فایل ورد)

فرمت فایل: word تعداد صفحات: 25 کشف و استخراج الگوهاي مفيد از شبکة گستردة جهاني که با عنوان وبکاوي مطرح ميشود، از کاربردهاي عمدة دادهکاوي به شمار ميرود. موتورهاي جستجوي امروزي، چه آنها که از نوع کاوشگر وب هستند و چه آنها که از نوع دروازة وب هستند، ديبررسی طراحي SPAM ابزاري براي کاوش در شبکة گستردة جهاني 25 صفحه فایل ورد|30018660|bco30018826|بی سی
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان بررسی طراحي SPAM ابزاري براي کاوش در شبکة گستردة جهاني 25 صفحه فایل ورد آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

فرمت فایل: wordتعداد صفحات: 25کشف و استخراج الگوهاي مفيد از شبکة گستردة جهاني که با عنوان وب‌کاوي مطرح مي‌شود، از کاربردهاي عمدة داده‌کاوي به شمار مي‌رود. موتورهاي جستجوي امروزي، چه آنها که از نوع کاوشگر وب هستند و چه آنها که از نوع دروازة وب هستند، ديگر از عهدة پاسخگويي به جستجوي کاربران در اين کتابخانة عظيم نامنظم برنمي‌آيند. در اين مقاله بازيابي هر چه سريعتر و بهتر اطلاعات از شبکة گستردة جهاني مورد توجه قرار گرفته و به همين منظور يك معماري كلي براي سيستمهاي داده‌كاوي ارائه مي‌شود و با معرفي جايگاه وب‌كاوي در داده‌كاوي و بررسي مشكلات موجود در كشف مؤثر اطلاعات از وب راه‌حلهاي موجود براي برخورد با هر يك از اين مشكلات در قالب جداولي به نامهاي SPAM (Solution_Problem Analysis Matrix) و T&A (Tools and Approaches) ارائه مي شوند. SPAM ابزاري است که چارچوب مورد نياز براي انتخاب روش مناسب براي پياده‌سازي يک سيستم وب‌کاوي را در اختيار قرارمي‌دهد و T&A ابزاري است که براي انتخاب ابزارها و روشهاي مناسبي بکار مي‌رود که براي ساخت يک سيستم وب کاوي در دسترسند. اين ابزارها در سيستمي به نام AUT_UniversitiesPortal که دروازه‌اي براي دستيابي به مجموعة طبقه‌بندي ‌شده‌اي از سايتهاي دانشگاهاي مختلف دنيا است، مورد تست و ارزيابي قرار گرفته‌اند.